Про компанію

Концепція виробничої діяльності заводу – це задоволення споживчого попиту на залізобетонну продукцію при постійній підтримці якості, оптимальної ціни і конкурентоздатності.

Для досягнення цієї мети компанія виготовляє продукцію за кращими сучасними технологіями, забезпечуючи її надійність та довговічність.

Продукція заводу, бетонні та залізобетонні вироби, користуються широкою популярністю завдяки швидкості, мобільності та простоті монтажу конструкцій.

детальніше

Декоративні огорожі

       До складу бетону для таких декоративних огорож окрім армуючої сітки входять сталева суцільнотягнута арматура, щебінь дрібної фракції, пісок та цемент марки 500 і суперпластифікатор. Продається така огорожа по комплектах, в яку зазвичай входить  3-4  плити розміром 2х0,5м та два стовпи з пазами, куди ці плити встановлюються.

      До переваг декоративних огорож такого виду відноситься їх досить висока міцність, висока комбінаторність, можливість фарбувати огорожу в будь-який колір або поєднання декількох кольорів. У випадку якщо перед фарбуванням таку огорожу просочити грунтом глибокого проникнення, він стає вологостійким, і може служити десятки років.

       Євроогорожа може бути встановлена в будь-якому грунті, і що важливо, може бути встановлена вручну бригадою з 2-3 чоловік без залучення малої механізації. Оскільки вага бетонного стовпа складає – 40-110 кг, бетонної панелі – 45-90кг. 

      Декоративна огорожа швидко встановлюється. Для того, щоб обнести  нею  ділянку, скажімо, в 10 соток, невеликій бригаді знадобиться 2-3 дні при гарній погоді. Важливе те, що такі огорожі не дуже критичні до погодних дій та стійкі до низьких температур. Євроогорожі вогнетривкі та здатні зупинити поширення вогню. Такі вироби стандартизовані і сертифіковані в Україні, і тому із установкою не виникають складнощі з різного роду перевірками.

Комплектація : три секції і один стовпчик.

Розмір секції: 0,5 х 2,0 м

Розмір стовпчика: 2,20 м (на три секції)

Розмір стовпчика: 1,70 м (на дві секції)


Замовити по телефону : (04134) 4-11-87 , (04145) 9-55-47 .