Про компанію

Концепція виробничої діяльності заводу – це задоволення споживчого попиту на залізобетонну продукцію при постійній підтримці якості, оптимальної ціни і конкурентоздатності.

Для досягнення цієї мети компанія виготовляє продукцію за кращими сучасними технологіями, забезпечуючи її надійність та довговічність.

Продукція заводу, бетонні та залізобетонні вироби, користуються широкою популярністю завдяки швидкості, мобільності та простоті монтажу конструкцій.

детальніше
Новини
Залізобетон у саду та клумбі
  Завітайте до нас і ми Вас приємно вразимо можливістю скомбінувати  вироби  із бетону для оформлення Вашого  улюбленого саду чи клумби .
 
Переваги використання бетонних труб

    Безнапірні залізобетонні труби мають досить широкий спектр застосування : у будівництві доріг, мостів , для транспортування неагресивних рідин у будівництві промислових і сільськогосподарських іфраструктур , гідротехнічних та водних господарствах . Вони призначені для транспортування рідин самопливом.

    Розтрубні залізобетонні безнапірні труби мають на одному кінці втулочну частину, на іншому - розширення (розтруб).Такі конструкції при зєднанні , на стиках , герметизуються бітумом , глиною, мастикою чи  бетонним розчином. При потребі можна використовувати ущільнювальне гумове кільце .

    Переваги використання бетонних труб:

- довговічність;

- стійкість до механічних пошкоджень;

- низька собівартість;

- високі характеристики міцності;

- швидкість укладання.

   Найчастіше використання бетонних труб:

- каналізація для відведення побутових і промислових стоків;

- зливові каналізаційні мережі;

- водовідведення через дорожні насипи. 
Найближчі труби для вас- у нас!

    Залізобетонні безнапірні труби виробництва Новоборівського заводу користуються попитом у наших партнерів з Волинської , Тернопільської, Івано-Франківської, Хмельницької, Львівської, Чернівецької ,Рівненської, Закарпатської  областей  . Можливість доставки попутним транспортом .

 
Асортимент розширено

  Виготовляємо  безнапірні залізобетонні труби діаметром 800 та 1000 мм довжиною 5000 мм методом вібропресування .