Про компанію

Концепція виробничої діяльності заводу – це задоволення споживчого попиту на залізобетонну продукцію при постійній підтримці якості, оптимальної ціни і конкурентоздатності.

Для досягнення цієї мети компанія виготовляє продукцію за кращими сучасними технологіями, забезпечуючи її надійність та довговічність.

Продукція заводу, бетонні та залізобетонні вироби, користуються широкою популярністю завдяки швидкості, мобільності та простоті монтажу конструкцій.

детальніше

 

Лотки водоотводные и комуникационные

 

  

     Лотки теплотрас і плити перекриття теплотрас застосовуються в промисловому і цивільному будівництві для монтажу трубопроводів різного призначення. Їх використання дозволяє швидко отримати потрібний результат. Конструкції каналів з лотків можуть застосовуватися в звичайних ґрунтових умовах і при будівництві в особливих умовах: на  ґрунтах, що осідають, за наявності високого рівня ґрунтових вод .

    Плити теплотрас використовуються для перекриття каналів під трубопроводи різного призначення. Вони захищають теплотраси від фізичних пошкоджень, а також досягають значної економії тепла. Для армування плит і лотків теплотрас використовують сталь класу A-I, A-III, BP-I. При експлуатації в агресивних умовах їх, як і плити теплотрас, додатково покривають захисними речовинами .

   

Лотки водовідвідні


№п/п

Найменування продукції

Вага,тн

Од.вим

1

Л 7-8

2,65

шт.


 

 


 
 


 

Лотки коммунікаційні

 

№п/п

Найменування продукції

Вага, тн

Од.вим

1

ЛК-6

1,35

шт.

2

ЛК-7

1,7

шт.

 

 

 

 

 

 

Замовити по телефону : (04134) 4-11-87 , (04145) 9-55-47 .